انتخاب دوربین مداربسته

[section label=”Dark section with box left” bg=”1560″ bg_color=”rgb(171, 171, 171)” bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.78)” bg_pos=”82% 42%” padding=”59px” height=”300px” border=”1px 0px 0px 0px” border_color=”rgb(235, 235, 235)” video_visibility=”visible”] [row style=”large” v_align=”middle” h_align=”center”] [col span=”6″ span__sm=”12″ align=”center” color=”light”]
 

انتخاب دوربین مداربسته آگاهانه

اگر بخواهیم بهترین انتخاب را انجام دهیم بایستی بیشترین آگاهی را داشته باشیم. معمولا بیشترین آگاهی در انتخاب متخصصین هر حرفه می باشد. بهترین توصیه برای انتخاب دوربین مداربسته مطالعه  و آشنایی اولیه مشتری با دوربین مداربسته است. در گام بعدی بایستی نیازمندی های خود را مشخص کنید و از یک متخصص مشاوره بگیرید.

[button text=”تماس با ما برای مشاوره” color=”alert” radius=”52″ depth=”4″ expand=”0″] [/col] [/row] [/section] [section bg_color=”rgb(255,255,255)”] [row] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”1563″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″] [gap height=”23px”]
 

انتخاب دوربین مداربسته آگاهانه

اگر بخواهیم بهترین انتخاب را انجام دهیم بایستی بیشترین آگاهی را داشته باشیم. معمولا بیشترین آگاهی در انتخاب متخصصین هر حرفه می باشد. بهترین توصیه برای انتخاب دوربین مداربسته مطالعه  و آشنایی اولیه مشتری با دوربین مداربسته است. در گام بعدی بایستی نیازمندی های خود را مشخص کنید و از یک متخصص مشاوره بگیرید.

[gap height=”23px”] [button text=”مطالعه مقاله انتخاب دوربین مداربسته IP یا AHD” color=”alert” style=”shade” size=”larger” radius=”72″ depth=”4″ depth_hover=”5″ expand=”0″] [/col] [/row] [row] [col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”true”] [ux_image id=”1566″]

هایک ویژن

هایک ویژن سالهاست که عنوان پرفروش ترین برند دوربین مداربسته دنیا را یدک می کشد. این برند علاوه بر تنوع محصولات قیمت مناسبی را برای محصولات خود ارائه می کند. از جمله برتری های برند ارائه راهکارهای هوشمند نظارت تصویری است. هایک ویژن را می توان در ارائه محصولات پروژه ای برای پروژه های بزرگ بی رغیب دانست.

[button text=”مشاهده صفحه هایک ویژن” color=”alert” style=”underline” expand=”true” link=”http://tiamcctv.com/hikvision”] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”true”] [ux_image id=”1565″]

تی وی تی

اگر به دنبال برندی معتبر با قیمت بهترین قیمت می باشید توصیه ما به شما برند تی وی تی است. این برند همواره جز لیست ۳۰ برند برتر دنیا قرار داشته است. اما نسبت به هایک ویژن و داهوا دارای سابقه کمتری در بازار است. TVT سعی می کند که با ارائه قیمت ارزان تر نسبت به پنج برند برتر سهم بازار خود را در پروزه و خرده فروشی گسترش دهد.

[button text=”مشاهده صفحه تی وی تی” color=”alert” style=”underline” expand=”true” link=”http://tiamcctv.com/hikvision”] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″ divider=”true”] [ux_image id=”1564″]

داهوا

داهوا همواره جز پنج برند برتر دنیا قرارداشته است. داهوا توانسته است همیشه تهدیدی برای سایر رقبا در نظر گرفته شود. اگر چه داهوا نسبت به هایک ویژن در ارائه تکنولوژی های نرم افزاری عقب تر است. اما همیشه در ارائه سخت افزارهای با کیفیت و مطمئن موفق بوده است. محصولات داهوا برای راهکارهای کوچک و متوسط توصیه می شود.

[button text=”مشاهده صفحه داهوا” color=”alert” style=”underline” expand=”true” link=”http://tiamcctv.com/hikvision”] [/col] [col span=”8″ span__sm=”12″] [gap height=”64px”]

اهمیت گارانتی

در انتخاب دوربین مداربسته گارانتی دارای اهمیت دو چندان می باشد. دوربین مداربسته با هدف تامین امنیت خریداری می شود و اگر دارای خدمات گارانتی معتبر نباشد می تواند مشکلات متعددی را به وجود آورد. مثلا معمولا کمپانی ها برای بازیابی کلمه عبور خدمات را به محصولات معتبر ارائه می کنند. یا بروزرسانی های امنیتی که در جلوگیری از هک شدن سیستم بسیار مهم است تنها در اختیار خدمات گارانتی می باشد.

[gap height=”64px”] [ux_image id=”1573″ width=”95″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”1568″] [gap height=”64px”]

انتقال تصویر

انتقال تصویر به شما کمک می کند تا از راه دور بتوانید نظارت خود را اعمال کنید. بسیاری از برندها خدمات انتقال تصویر را بر دو بستر اصلی IP Static و Cloud ارائه می کنند.

در حالی که انتقال تصویر ابری معمولا کاملا رایگان ارائه می شود. اما انتقال تصویر IP Static نیازمند پرداخت هزینه به سرویس دهنده اینترنت است.

[/col] [/row] [message_box] [gap] [row v_align=”middle” h_align=”center”] [col span=”9″ span__sm=”12″]

چرا انتخاب دوربین مداربسته هوشمند عاقلانه است؟

مطمئنا سیستم های نرم افزاری بسیار مطمئن تر از انسان ها روندها را کنترل می کنند. یک سیستم نرم افزاری در کنار سخت افزار مطمئن به صورت دائمی و با کمترین هزینه تمامی اتفاقات را بررسی و فیلتر می کند. سیستم های نظارت تصویری جدید امکانات هوشمند بسیاری را ارائه نموده اند. جلوگیری از بروز خطا و فیلتر کردن آلارم های بیهوده از جمله مهمترین کارهای این سیستم هاست. انتخاب دوربین مداربسته هوشمند می تواند شما را در پایش بهینه تصاویر کمک نماید.

مثلا شما می توانید در حیاط منزل خود دوربین مداربسته ای را نصب کنید که تنها در صورت ورود انسان به محوطه آلارم تولید کند. یا شما می توانید ورودی پارکینگ یک مجمتع مسکونی را به صورت خودکار برای ورود ساکنین با استفاده از تشخیص پلاک محدود سازید. به راحتی می توانید چهره کارمندان خود را به سیستم اضافه کنید و ورود خروج به محل های مختلف را با شناسایی چهره کنترل کنید.

یک دوربین اسپید دام هوشمند می تواند هر گونه حرکتی را که در محوطه دید خود می بیند تعقیب کند. یا یک دوربین حرارتی در صورت مشاهده حرارت غیر مجاز ما را از آتش سوزی آگاه سازد. تخلفات رانندگی با یک سیستم هوشمند به صورت خودکار ثبت می شوند. یا چهره یک فرد تبهکار در هنگام ورود به بانک شناسایی می شود.

همچنین می توان از سیستم های هوشمند با هدف دسترسی به اطلاعات کسب و کار استفاده نمود. مثلا تعداد ورودی های مشتریان به فروشگاه. یا قفسه هایی که مشتریان بیشترین زمان را در مقابل آنها صرف می کنند.

[gap] [/col] [col span=”2″ span__sm=”12″ align=”center”] [button text=”دوربین مداربسته هوشمند” color=”white” style=”outline” radius=”99″] [/col] [/row] [/message_box] [/section]
 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.