نرم افزار iVMS 4200 هایک ویژن

ابزار iVMS 4200 یک نرم افزار رایگان است که توسط کمپانی هایک ویژن توسعه داده می‌شود. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا تصاویر ویدیویی را از سخت افزارهای هایک ویژن دریافت کنید. همچنین می‌توانید به اکسس کنترل ها، آلارم ها، استوریج ها و سایر تجهیزات هایک ویژن دسترسی داشته باشید.

یک ابزار راه حل محور برای کسب و کارهای کوچک است. این ابزار به کسب و کار کمک می‌کند که به صورت حرفه ای مدیریت حفاظتی را انجام دهد. همچنین به شما امکان مدیریت سخت افزارهای مختلف را برای یکپارچه سازی سیستم امنیتی ارائه می‌کند.

Read the story
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

قابلیت های اصلی

  • ماژول های متعدد. دریافت تصاویر، اکسس کنترل، آلارم، هوش مصنوعی، شناسایی چهره و پلاک خوان.
  • طراحی زیبا و کاربر پسند. دارای رابط کاربری ساده و سبک.
  • معماری نرم افزار برای استفاده در ۲۴ ساعت، هفت روز هفته. بسیاری از خدمات در بک اند نرم افزار انجام می‌شود.
  • امکان استفاده از دسترسی ابری و P2P.
  • قابلیت تولید گزارشات مختلف.
  • امکان تعریف روال های آلارم دهی.
Our vision

نکات برجسته

نیاز کاربران استفاده از قابلیت های ویدیوی به تنهایی است. یا قابلیت های اکسس کنترل به تنهایی. یا هر دو قابلیت به صورت همزمان. نرم افزار iVMS 4200 به گونه ای طراحی شده که به همه این نیازها پاسخ دهد. نسخه جدید نرم افزار امکان استفاده ماژولار و کامپوننتی را ارائه می‌کند. بنابراین شما می توانید به راحتی ماژول های مورد نیاز خود را مدیریت کنید.

مستقل از کانفیگ های دامین شبکه

نرم افزار iVMS 4200 امکان دسترسی بر روی شبکه محلی را ارائه می‌دهد. همچنین علاوه بر LAN شما می‌توانید با قابلیت P2P از نرم افزار بر روی اینترنت نیز استفاده کنید. از طرفی امکان اتصال به Hik-Connect و پروتکل‌های ابری آن فراهم آمده است.

مدیریت دسترسی و ساعت زنی

نرم افزار iVMS 4200 به شما اجازه می‌دهد که سخت افزارهای اکسس کنترل خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید به راحتی مابین اکسس کنترل ها و سایر سخت افزارهای هایک ویژن ارتباط برقرار کنید. با یک مدیریت یکپارچه علاوه بر کنترل دسترسی امکانات ساعت زنی را نیز فراهم آورید.

نرم افزار iVMS 4200 یک ابزار همه کاره رایگان مدیریت تصاویر

دانلود نرم افزار

FAQ

سوالات متداول در مورد iVMS 4200
نرم افزار IVMS 4200 تا چند کانال رایگان است؟

این نرم افزار تا ۶۴ کانال به صورت همزمان رایگان است. منظور از همزمانی نمایش همزمان ۶۴ کانال است. یعنی شما می‌توانید بیش از ۶۴ کانال دوربین مداربسته به آن اضافه کنید. اما نمی‌توانید همزمان و در یک صفحه همه آنها را ببینید. شما حداکثر می توانید تحت شرایط تا ۲۵۶ کانال را به ابزار اضافه کنید.

نرم افزار IVMS 4200 به چه سخت افزاری نیاز دارد؟

به هیچ وجه نمی‌توان یک سخت افزار ثابت پیشنهادی را برای این ابزار پیشنهاد داد. انتخاب سخت افزار بسیار وابسته به عملکردی است که از ابزار انتظار دارید. اما در پایین ترین سطح برای اجرای حداقلی نرم افزار به یک کامپیوتر با مشخصات زیر احتیاج دارید.

CPU Core i5، ۸GB DDR4 Ram، ۱۲۸GB SSD، ۱TB SATA HDD، ۲GB VGA Memory

آیا می توانم برای ذخیره تصاویر به STORAGE SERVER اکتفا کنم؟

هرچند که از لحاظ تئوری امکان پذیر است، اما از لحاظ عملیاتی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. نرم افزار Storage Server نسخه رایگان هایک ویژن بیشتر یک نرم افزار پشتیبان در نظر گرفته می‌شود. از طرفی برای عملکرد صحیح آن به سخت افزارهای قدرتمندی احتیاج دارید که عملا هزینه بیشتری را نسبت به NVR به شما تحمیل می‌کند.

آیا می توانم از IVMS 4200 برای سایر برندها استفاده کنم؟

خیر، هایک ویژن خدمات رایگان خود را تنها برای برند خود ارائه می‌دهد. برای استفاده از خدمات هایک ویژن برای سایر برندها بایستی از نسخه لایسنسی Hik Central استفاده کنید.

البته در صورتی که شما از یک سخت افزار واسط هایک ویژن استفاده کنید، می‌توان مشکل را تا حدی حل کرد. مثلا شما دوربین مداربسته داهوا را بر روی NVR هایک ویژن نصب می‌کنید. در این حالت از طریق NVR به نرم افزار وصل می‌شوید.

یکپارچه سازی در IVMS 4200 به چه معنا است؟

در این ابزار شما می‌توانید سخت افزارهای مختلف را به صورت ترکیبی استفاده کنید. مثلا اگر یک اکسس کنترل فعال شد دوربینی که در محل آن قرار دارد اقدام به ذخیره سازی تصاویر کند. با این کار روال های مختلف امنیتی برای مدیریت بهتر در اختیار شما قرار خواهد داشت.

آیا کاربری نرم افزار ساده است؟

هایک ویژن همواره بر طراحی ابزارها با کاربری ساده تاکید می‌کند. استفاده از iVMS 4200 در سطح اولیه، بسیار ساده است. اما استفاده از آن برای روال های پیچیده سخت شده و نیاز به درک بیشتر ساختار دوربین های مداربسته دارد.

سطوح امنیتی نرم افزار چگونه است؟

از جمله نکات مثبت نرم افزار، امکان تعریف سطوح امنیتی می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی گروه های کاربری و کاربران متعدد تعریف کنید. و دسترسی های لازم را به آنها اعطا کنید و یا سلب نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]