درباره ما

 

 

تیام الکترونیک

تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال ۱۳۸۶ تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.

از جمله آرزوهای ما ثبت برند ملی و تولید محصولات با کیفیت در داخل کشور بوده است که این امر از سال ۱۳۹۶ تحت عنوان برند ملی Next CCTV آغاز شد.

 

 

 

درباره مهر تجارت

شرکت شبکه گستر مهر تجارت از سال ۱۳۹۱ با هدف طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری و ساختارهای شبکه تاسیس شده است. در طی سالهای فعالیت خود تلاش نموده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

رزومه کاری ما آیینه حسن توجه و اعتماد مشتریان به مهر تجارت می باشد. فعالیت اصلی ما در مهر تجارت طراحی سیستم های نظارت تصویری اینترپرایز و پیاده سازی آنها می باشد.

 

 

 

بهترین انتخاب را بسازید

هدف ما کمک به مشتریان برای انتخاب بهترین راهکار است. ما مجموعه از اطلاعات، آموزش ها، فیلم های ویدیویی، نمونه تصاویر دوربین مداربسته و راهکارهای مختلف را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم بهترین انتخاب خود را بسازید.

 

 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.