درباره‌ما

تیام الکترونیک

تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال ۱۳۸۶ تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.

از جمله آرزوهای ما ثبت برند ملی و تولید محصولات با کیفیت در داخل کشور بوده است که این امر از سال ۱۳۹۶ تحت عنوان برند ملی Next CCTV آغاز شد.

درباره مهر تجارت

شرکت شبکه گستر مهر تجارت از سال ۱۳۹۱ با هدف طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری و ساختارهای شبکه تاسیس شده است. در طی سالهای فعالیت خود تلاش نموده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

رزومه کاری ما آیینه حسن توجه و اعتماد مشتریان به مهر تجارت می باشد. فعالیت اصلی ما در مهر تجارت طراحی سیستم های نظارت تصویری اینترپرایز و پیاده سازی آنها می باشد.

بهترین انتخاب را بسازید

 

هدف ما کمک به مشتریان برای انتخاب بهترین راهکار است. ما مجموعه از اطلاعات، آموزش ها، فیلم های ویدیویی، نمونه تصاویر دوربین مداربسته و راهکارهای مختلف را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم بهترین انتخاب خود را بسازید.

با ما در تماس باشید

Contact
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]