گارانتی محصولات ایسوز (ASUS)

 
 

 

 

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید. سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است. برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

 

 

دپارتمان خدمات پس از فروش تیام

با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

 

 

شرایط و مدت زمان گارانتی

 

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت پارس ارتباط افزار را در این قسمت مطالعه فرمائید.

برای آشنایی بیشتر با تاریخچه شرکت ای وی اس الکترونیکس اینجا کلیک کنید.

– مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی برد دستگاه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

– ملاک تشخیص کالاهای تحت گارانتی شرکت پارس ارتباط لیبل سریال روی برد محصول می باشد. بدیهی است تنها سریال روی کارتن کافی نخواهد بود.

– در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

– بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین‌رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد گردید. همچنین تنظیمات نادرست و یا هک و حملات ویروسی که باعث اختلال در عملکرد دستگاه گردد، مشمول گارانتی نخواهد شد.

– هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

– در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

– تنظیمات نرم افزارهای عرضه شده دارای گارانتی نمی باشند.

– در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد؛ بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

– شرکت پارس ارتباط سازگاری یا عدم سازگاری محصولات غیر از برند ASUS که در تعامل با این برند هستند را تأیید نمی کند.

– خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب، ورود مایعات به داخل دستگاه، شوک الکتریکی، کار در محیط آلوده به گردوغبار بسیار زیاد یا رطوبت، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی مشمول خدمات و ضمانت نمی‌باشد.

– چنانچه در طول مدت گارانتی محصولی از رده تولید خارج شده باشد، با کالای هم رده تعویض و مابه‌التفاوت ریالی آن پرداخت و یا دریافت خواهد شد.

– خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت ۵ سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.

 

 

 

 

ابطال گارانتی

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش تیام هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

 • جهت انجام امور گارانتی پذیرش دستگاه با کارتن می باشد، مخدوش‌شدن یا حذف شماره سریال از روی کارتن موجب ابطال گارانتی می‌شود.
 • بازکردن یا دستکاری سخت‌افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین‌رفتن نرم‌افزار داخلی دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد گردید.
 • خدمات پس از فروش بعد از دوره گارانتی به مدت ۵ سال با توافق مشتری و دریافت هزینه میسر خواهد بود.
 • خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب، ورود مایعات به داخل دستگاه، شوک الکتریکی، کار در محیط آلوده به گردوغبار بسیار زیاد یا رطوبت، زنگ‌زدگی یا سولفاته‌شدن قطعات، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبی که مورد تأیید کمپانی نباشد مشمول خدمات و ضمانت نخواهد شد.
 • هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.
 • چنانچه در طول مدت گارانتی محصولی از رده تولید خارج شده باشد، با کالای هم‌رده تعویض و مابه‌التفاوت ریالی آن پرداخت و یا دریافت خواهد شد.
 • در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.
 • هرگونه آسيب‌ديدگی ايجادشده به دليل بسته‌بندی نامناسب در زمان ارسال بر عهده خريدار بوده و شركت هيچگونه مسئوليتی بابت آن ندارد.
 • اقدام به بروزرسانی و تغییر نرم‌افزار (Firmware) دستگاه بصورت نادرست و یا استفاده از نسخه‌های نامناسب باعث ابطال گارانتی می‌گردد.
 • در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.
 • قبل از ارسال دستگاه خود به دپارتمان گارانتی تیام یا صدور مجوز دسترسی از راه دور، حتماً از اطلاعات ذخیره‌شده خود نسخه پشتیبان (Back Up) تهیه کنید. زیرا در صورت از بین‌ رفتن اطلاعات حین فرآیند تعمیر، پارس ارتباط هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
 • در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.
 • در صورتی که هاردهای روی سرور با گارانتی پارس ارتباط نباشد به هیچ عنوان پذیرش نخواهد شد. بنابراین، قبل از ارسال دستگاه موضوع را بررسی کرده و اقدامات مناسب صورت پذیرد که در غیر اینصورت تمام مسئولیت ها بعهده مشتری می باشد.

 

 

 

 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.