» هایک ویژن » دسته‌بندی نشده » رادار هایک ویژن

رادار هایک ویژن


رادار هایک ویژن

 

 

رادار امنیتی هایک ویژن با استفاده از فناوری cutting-edge می تواند با دقت بسیار بالا تا حداکثر ۳۲ سوژه نفوذی را حتی در بدترین شرایط آب و هوایی شناسایی کند. رادار هایک ویژن مناسب برای اهداف نظارتی در اماکن مختلف و فضاهای وسیع با شرایط آب و هوای نامساعد است.

همانطور که گفته شد عموما از رادارها برای استفاده در محیط ها و شرایطی مناسب است که امکان استفاده از دوربین های مداربسته معمولی وجود ندارد . امکان استفاده در شرایط سخت آب و هوایی، زاویه دید بسیار گسترده، تشخیص دقیق سوژه ها از جمله مهمترین خصوصیات کاربردی رادارهای هایک ویژن است. در ادامه به قابلیت های مختلف این رادارها می پردازیم.

 

تایید تصویری نفوذ سوژه از طریق ارتباط ویدئویی

 

یکی از قابلیت های مهم رادار هایک ویژن قابلیت اتصال این رادارها به ۴ دوربین اسپیددام هایک ویژن است که از این طریق می توانید ورود سوژه های مختلف نفوذ کرده به یک مکان را سریعا تشخیص دهید و هشدار های لازم ارسال شود. همچنین با تشخیص نفوذ عملیات ضبط تصاویر به سرعت شروع می شود. نکته مهم در خصوص استفاده از سیستم های راداری هایک ویژن این است که می توانید دوربین ها و رادار را در مکان های مختلف نصب کنید که به کل سیستم نظارتی شما امکان رصد کردن فضاهای مختلف و تصویر برداری از زوایای متفاوت را می دهد.

 

رادار هایک ویژن

 

قابلیت تشخیص دقیق

 

نکته مهم در سیستم های نظارتی و حفاظتی دقت این سیستم هاست. اگر رادارها و دوربین های نظارتی شما دقت کافی نداشته باشند عملا کارایی کل سیستم کاهش پیدا می کند و امکان خطا زیاد می شود. برای مثال دوربین های معمولی و حتی دوربین هایی با قابلیت تشخیص حرکت در شناسایی و تعیین محل دقیق سوژه ها در مکان های وسیع مثل سایت های روباز صنایع پتروشیمی محدودیت هایی دارند و دچار خطا می شوند. درچنین مکان هایی استفاده از رادار هایک ویژن می تواند مشکل را تا درصد بالایی حل کند. این رادارها با استفاده از فناوری های پرتوی دیجیتال و استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی می توانند موقعیت دقیق سوژه ، جهت و مسیر حرکت آنها و حتی سرعت نفوذ آنها به سایت را مشخص کنند. بر اساس آمار ذکر شده توسط شرکت هایک ویژن، رادارهای پیشرفته این شرکت می تواند در زاویه دید ۱۰۰ درجه و تا فاصله ۶۰ متر را با دقت بسیار بالایی پوشش دهد.

 

مناسب برای کاربردهای مختلف

رادار هایک ویژن دارای چندین حالت کاربردی مختلف است که آن را برای راهکارهای گوناگون مناسب می کند. به عنوان مثال حالت Shrub در رادار هایک ویژن مناسب برای مناطق جنگلی متراکم است، زیرا از آلارم های کاذب مانند تکان خوردن شاخه درختان یا باران شدید جلوگیری می کند. حالت Open-Area نیز برای مکان های بزرگ، باز و حساس مانند درگاه ها ایده آل است. حالت Custom Mode نیز کاربران را قادر می سازد تا تنظیمات متناسب را با توجه به نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

رادار هایک ویژن

 

قابلیت اطمینان بالا

 

بر خلاف دوربین های مداربسته و سیستم های مبتنی بر نظارت تصویری، رادار ها تحت تاثیر آب و هوا عملکردشان تغییر نمی کند. بنابراین در شرایط سخت آب و هوایی مانند مه گرفتگی شدید یا برف و بوران و گرد و غبار چنین رادارهایی می توانند با دقت بالا سوژه های نفوذ کرده به سایت ها و مکان های حساس را تشخیص دهند.

 

نصب آسان و انعطاف پذیر

رادار هایک ویژن را می توان به کمک انواع براکت های موجود همچون براکت مخصوص دوربین PTZ یا دوربین بولت نصب نمود. همچنین رادار هایک ویژن از قابلیت POE پشتیبانی کرده و بنابراین به صورت Plug and Play قابل استفاده است.

مفالات مرتبط برای مطالعه بیشتر:

 

محصولات و برندهای مختلف تجهیزات نظارتی در  فروشگاه تیام:

دوربین تی وی تی    سوییچ اچ ار یو ای     دوربین داهوا   

  دوربین تیاندی دوربین hares     شرکت هایک ویژن

انواع دوربین مداربسته    سوییچ شبکه  نصب دوربین مداربسته

دستگاه دی وی آر    دوربین مدار بسته اچ دی   

 

 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.