سوئیچ ۱۶ پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

توضیحات

سوئیچ ۱۶ پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

مشخصات
سوئیچ ۱۶ پورت POE مدل HR901-AF-1621GS

 

  • سوئیچ ۱۶ پورت POE سرعت ۱۰/۱۰۰
  • یک پورت Uplink سرعت ۱۰/۱۰۰
  • ۲ پورت RJ45 combo با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه
  • پشتیبانی از IEEE802.3,IEEE802.3U,IEEE802.3af/at
  • پشتیبانی از پورت اترنت ۱۰/۱۰۰M and POE
  • کنترل جریان Full-duplex:IEEE802.3x و Half-duplex:Back pressure
  • پشتیبانی از پورت auto MDI/MDIX
  • دارای حالت storing-and-forwarding
  • پشتیبانی تمامی پورت ها از line swithing و jumbo frame
  • پیکره بندی خام و اماده به اتصال اتوماتیک با هر مدل device
  • دارای پنل چراغ دار جهت اطلاع از وضعیت اماده به کار یا خطاهای رخ داده در دستگاه
  • دارای حالت افزایش دهنده DIP switch جهت پشتیبانی از انتقال دیتا تا مسافت ۲۵۰ متر (کابل شبکه Cat.6)
  • پشتیبانی از VLAN ثابت
گارانتی و خدمات پس از فروش

محصولات برند  HRUI با گارانتی رسمی ۱۲ ماهه شرکت شبکه گستر مهر تجارت نماینده فروش و خدمات طلایی پس از فروش در ایران ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر

Connector Type

Ethernetport:RJ45Fiberport:LC/SC/FC/ST(optional)Transceivermodule:SFP,1*9fibermodule

Network Media

10BASE-T:Cat3,4,5UTP(≤100m)/10BASE-T:Cat6orbetterUTP(≤250m) 100BASE-TX:Cat5orbetterUTP(≤150m)/1000BASE-TX:Cat6orbetterUTP(≤100m)

Optical Parametric

Multimodefiber:850nm,1310nm,TransmissionDistance:550m/2Km Singlemodefiber:1310nm,1550nm,TransmissionDistance:20/40/60/80/100/120Km

MTBF

190000hours

Forwarding Mode

Store-And-Forward

Network Protocols

IEEE802.3AF/AT;IEEE802.3i10Base;IEEE802.3u100BaseTX;IEEE802.3ab1000Base; IEEE802.3ae10000Base;IEEE802.3xflowcontrol;IEEE802.3ad;IEEE802.w;IEEE802.1q; IEEE802.1p,QoS/CoS;IGMPSnooping

Power Supply

Built-inpoweradapter:AC100-260VExternalpoweradapter:DC48-55V

POE Specification

POEstandard:supportIEEE802.3af/IEEE802.3at Maxpowerforeachport:15.4W(IEEE802.3af)30W(IEEE802.3at) POECompatibility:IEEE802.3af/atself-adaption POEoutputvoltage:DC48VPOEpowerpin:1/2+;3/6-(or4/5+;7/8-)

Management Function

CLI:Supportserialcommandlinemanagement TELNET:Supporttelnetremotecommandmanagement SNMP:Supportv1/2/3 WEB:Supportstwolayers,threelayerssetting,etc.

Working Environment

OperatingTemperature:-20℃~55℃;StorageTemperature:-40℃~85℃; MaximumOperatingRelativeHumidity:90%,non-condensing MaximumStorageRelativeHumidity:95%,non-condensing

Certification

CCC,CEMark,commercial;CE/LVDEN60950,RoHS

Radiation

CEmark,commercial;FCCPart15ClassB; VCCIClassB;EN55022(CISPR22),ClassB

Warranty

Non-artificialdamage,2yearswarranty