گارانتی محصولات کیونپ (Qnap)

 
 

 

 

برای ثبت سریال کالا و آگاهی از مدت زمان باقیمانده گارانتی اینجا را کلیک نمایید. سامانه مشتریان پارس ارتباط با هدف ارائه خدماتی همچون درخواست مشاوره، درخواست پشتیبانی، ثبت شکایت و پیگیری وضعیت دستگاه های در حال تعمیر راه اندازی گردیده است. برای بهره مندی از خدمات این پورتال تنها کافیست در آن ثبت نام فرمایید.

 

 

دپارتمان خدمات پس از فروش تیام

با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در تلاش است تا با ارائه اطلاعات فنی و خدمات مورد نیاز، در جهت ایجاد رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان گرامی گام بردارد.

 

 

شرایط و مدت زمان گارانتی

نظر به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص سیاست های خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت پارس ارتباط افزار را در این قسمت مطالعه فرمائید.

شرکت پارس ارتباط افزار به عنوان تنها توزیع‌کننده مورد تأیید شرکت QNAP در زمینه دستگاه‌های NAS Storage در ایران اقدام به ارائه خدمات گارانتی محصولات کیونپ می‌نماید. تمامی محصولاتی که از کانال توزیع شرکت پارس ارتباط به فروش می‌رسند؛ دارای شماره سریال ثبت‌شده در سیستم دپارتمان گارانتی پارس ارتباط می‌باشند. لازم به ذکر است که تنها کالاهای دارای شماره سریال و برچسب گارانتی، مشمول خدمات گارانتی می‌گردند. در صورتی که سیستم‌های ذخیره‌سازی تحت شبکه (NAS) شرکت کیونپ همراه با هارددیسک های تخصصی پارس ارتباط خریداری شوند، مشمول سه سال گارانتی تعویض هارددیسک خواهند شد. محصولات شرکت کیونپ، به صورت کاملاً سالم و بدون هیچ نقص فیزیکی و عملکردی تحویل مشتریان می‌گردد و گارانتی پارس ارتباط تنها شامل نقص فیزیکی و یا عملکرد سخت‌افزاری این دستگاه‌ها می‌شود. همچنین شرکت پارس ارتباط هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات موجود در دستگاه‌های ذخیره‌ساز ندارد و مسئولیت بکاپ‌گیری از اطلاعات ذخیره‌شده بر عهده مالک دستگاه است.

ذخیره‌سازی‌های دیتای تحت شبکه (NAS) کیونپ در سه رده کاربری تولید و در بازار ارائه می‌گردند که به شرح زیر می‌باشد:

۱ – دستگاه‌های سازمانی یا سری Enterprise که شامل سری مدل‌های حرفه‌ای QNAP می‌باشد. این دستگاه‌ها از ۳ سال گارانتی تعمیر و تعویض رایگان برخوردار می‌باشند؛ همچنین تا مدت ۵ سال پس از پایان دوره گارانتی، مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه از خدمات پس از فروش پارس ارتباط بهره ببرند.

۲ – در صورت تأخیر در تحویل کالای دارای گارانتی از سوی شرکت در زمان استاندارد، به ازای هر هفته تأخیر یک ماه به گارانتی آن محصول اضافه خواهد شد.

۳ – در خصوص کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که انجام تعمیرات آن زمانبر باشد، بنا به درخواست مشتری، کالای جایگزین به ایشان تحویل خواهد شد.

۴ – دستگاه‌های مناسب مشاغل نه چندان بزرگ یا سری SMB که از قابلیت‌های اداری مناسبی برخوردار هستند و در عین حال مقرون به صرفه نیز می‌باشند، دارای ۲ سال گارانتی تعمیر و تعویض رایگان هستند و پس از اتمام این دوره، مشتریان تا ۳ سال بعد می‌توانند با پرداخت هزینه از سرویس های تعمیرات و خدمات پارس ارتباط استفاده نمایند.

۵ – هزینه های مربوط به رفت و برگشت کالاها به دفاتر خدمات پس از فروش با مشتری بوده و فقط هزینه های فی ما بین نمایندگان شهرستان و دفتر مرکزی (تنها برای کالاهای تحت گارانتی) به عهده شرکت خواهد بود.

۶ – دستگاه‌های ویژه منازل و دفاتر کوچک یا سری Home/SOHO که قابلیت‌های ویژه‌ای را جهت سرگرمی کاربران خانگی ارائه می‌دهند. این ذخیره‌سازها دارای ۲ سال گارانتی رایگان تعمیر و تعویض می‌باشند که این خدمات در صورت پرداخت هزینه جهت انجام سرویس‌های تعمیرات تا ۳ سال بعد نیز قابل تمدید خواهد بود.

۷ – در صورت بروز عیوب تکراری در کالاهای تحت گارانتی، کالای مربوط تعویض خواهد شد.

 

 

لازم به ذکر است

در صورت بروز موارد ذیل و قابل تعمیر بودن محصول، اگر مالک دستگاه مایل به پرداخت هزینه تعمیر باشد، فروشگاه تیام تمام تلاش خود را جهت رفع عیب دستگاه خواهد نمود.

توصیه اکید ما این است که قبل از ارسال دستگاه خود به دپارتمان گارانتی فروشگاه تیام یا صدور مجوز دسترسی از راه دور، حتماً از اطلاعات ذخیره‌شده خود نسخه پشتیبان (Back Up) تهیه کنید. زیرا در صورت از بین‌رفتن اطلاعات حین فرآیند تعمیر، فروشگاه تیام هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. پیشنهاد می‌کنیم که اطلاعات خود را از دسترسی افراد غیر حرفه‌ای دور نگاه دارید و سؤالات و مشکلات خود در زمینه استفاده از قسمت نرم‌افزاری دستگاه را با دپارتمان فنی تیام مطرح نمایید.

شرکت تیام افزار هیچ‌گونه مسئولیتی در زمینه اطلاعات ذخیره‌شده در هارد‌درایو‌های نصب‌شده نخواهد داشت و در صورت بروز خسارت در اثر از بین رفتن اطلاعات، تمامی مسئولیت و عواقب آن بر عهده مالک دستگاه می‌باشد. لذا بهتر است قبل از ارسال دستگاه به دپارتمان گارانتی از ذخیره‌نمودن اطلاعات خود در محل امن دیگری اطمینان حاصل نمایید.

تنها در صورتی که هارددیسک‌های نصب شده روی دستگاه از محصولات شرکت تیام باشند، مشمول سه سال گارانتی تعویض شرکت تیام می‌شوند.

 

 

 

ابطال گارانتی

موارد زیر موجب ابطال گارانتی می‌شوند و دپارتمان خدمات پس از فروش پارس ارتباط هیچ‌گونه تعهدی بابت ارائه خدمات به این دستگاه‌ها نخواهد داشت:

قطعه تعمیرشده و یا تعویض شده به مدت شش ماه بعد از زمان تعمیر یا تعویض، دارای گارانتی می باشد.

اتمام دوره گارانتی محصول
کنده یا مخدوش شدن برچسب مربوط به گارانتی محصول
گم‌شدن یا غیر قابل تشخیص بودن برچسب شماره سریال دستگاه
کلیه لوازم و متعلقات دستگاه شامل (آداپتور، ریل هارد، پاور داخلی) شامل گارانتی نمی باشد.
تعمیر یا تغییر محصول توسط پرسنل یا مراکز سرویس غیر مجاز.
نقص‌های به‌وجود آمده به دلیل حوادث غیر مترقبه مانند بلایای طبیعی نظیر سیل، صاعقه، زلزله، جنگ، خرابکاری، دزدی و نوسانات جریان برق.

 

 

 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.