» هایک ویژن » دسته‌بندی نشده » ارتقا صنعت امنیت برای عرضه بهتر به بازار

ارتقا صنعت امنیت برای عرضه بهتر به بازار


ارتقا صنعت امنیت برای عرضه بهتر به بازار

ارتقا صنعت امنیت : دهه هاست که فناوری امنیتی یک بازار پر جنب و جوش و موفقیت آمیز است، اما گاهی اوقات مردم از این موفقیت ها اطلاع ندارند  و در نتیجه در نگاه عام مردم تکنولوژی های پیشرفته در صنعت امنیت کاملا ناشناخته باقی مانده است. به عبارتی دقیق تر آگاهی در برخی موارد محدود است زیرا فناوری های امنیتی “در پشت صحنه” برای حفظ امنیت همه کار می کنند.

در موارد دیگر، این صنعت ممکن است بر اساس اطلاعات نادرست درباره موضوعاتی نظیر نظارت و عدم حفظ حریم خصوصی، به شکلی کاملا منفی دیده شود. چگونه می توانیم موفقیت صنعت امنیت و خصوصا دوربین های مداربسته و نظارت تصویری را بهتر بیان کنیم؟ چگونه صنعت امنیت می تواند بازار خود را بهتر ارتقا دهد؟

گسترش مرزهای استفاده از تجهیزات امنیتی

طی چند سال گذشته ، صنعت امنیت شروع به فراتر رفتن از مرزهای خود کرده و از عملکردهای امنیتی فراتر رفته است. بیشتر این گسترش با افزایش قدرت محاسبات، هوش مصنوعی و غنای روزافزون داده حسگرها – همراه با زیرساخت های اینترنت اشیا  تقویت شده است. این امر فرصت هایی را در زمینه های نوظهور مانند ساختمانهای هوشمند و شهرهای هوشمند و توانایی ارائه اطلاعات عملیاتی و برنامه های تعاملی به جای نظارت ساده را فراهم کرده است. در نتیجه، این صنعت وظیفه دارد با تبلیغ فعالانه این زمینه های استفاده جدید و نوظهور خود را دوباره تعریف و موقعیت خود را در اذهان عمومی مردم تغییر دهد.

فعالان حوزه تجهیزات امنیتی و برای مثال سیستم های امنیتی یکپارچه باید راه های جدید ورود به سطح عام جامعه را پیدا کنند. فعالان این حوزه باید گزاره های ارزشی را ارائه دهند که عملکردهای دیگری را به غیر از عملکردهایی که به طور سنتی فناوری امنیتی و ایمنی نامیده می شوند را  جلب کرده و وارد کانال های ارتباطی جدیدی شوند. حتی واژگان نیز باید تغییر کنند؛ دیگر در برچسب “امنیت و ایمنی” نباید این صنعت را محدود کرد.

صنعت امنیت فیزیکی به طور سنتی به عنوان یک ضرورت عملیاتی، عملکردی در درون سازمان هایی که بیشتر در موضوع محافظت از مردم و دارایی ها آنها فعال هستند دیده می شود. همچنین در گذشته، کنترل دسترسی و نظارت تصویری برای انجام عملکردهای امنیتی بسیار خاص ساخته شده بود و ماموریت آن این بود که مراقب افراد خوب باشد و اجازه ندهد افراد بد در مکانی خاص حضور پیدا کنند. هرچند در یک دهه گذشته نگاه مدیریتی به صنعت امنیت تغییر کرده است اما هنوز هم این درک محدود وجود دارد و باعث صدمه بزرگ به واقعیت رو به پیشرفت و گسترش صنعت امنیت می شود. نبوغ، خلاقیت و زیرکی فنی که به طور مداوم توسط صنعت امنیت  نشان داده شده است با چنین نگاه های منفی می تواند با شکست روبرو شود.

فناوری های در حال توسعه رونق بازار امنیت را تضمین می کند

زیرساخت های امنیت فیزیکی شامل شبکه عظیمی از حسگرهای متصل است که به فناوری بسیار پیشرفته، استراتژی قوی فناوری اطلاعات و امنیت سایبری نیاز دارد و همکاری متقابل را در تمام عملکردهای سازمانی را می طلبد. به ویژه طی چند ماه گذشته و با گسترش بیماری کرونا در کل جهان، صنعت امنیت فیزیکی ابزارهای استراتژیکی را در مبارزه با بیماری همه گیر کرونا فراهم کرده است و بدین وسیله بار دیگر نقش خود را فراتر از امنیت سنتی گسترش داده است.

ارتقا صنعت امنیت

 

بیشتر بخوانید:   دوربین مداربسته   هایک ویژن    تی وی تی   نصب دوربین مداربسته

خدمات مشتری، متخصصان بسیار آموزش دیده و یک پلت فرم یکپارچه تفاوت سازندگان جدید و فعال در صنعت امنیت جهانی هستند. ما باید اذعان کنیم که فن آوری های در حال توسعه؛ زمین بازی گسترده  صنعت امنیت و بازار بزرگ این صنعت را به چالش می کشد. به عنوان ارائه دهندگان خدمات گرا ، تیم های متخصص ما منابع در دسترس برای مصرف کنندگان هستند که می خواهند بدانند چگونه این راه حل ها به بهبود زندگی مردم کمک می کند.

با وجود شرکت های بزرگ قدیمی و همچنین پتانسیل های تازه واردین به بازار امنیت، سیستم ها و اعلان های کم هزینه جایگزین راهکارهای قدیمی تر می شود. در این میان مهم است که ما همچنان ارزش راه حل های نظارت شده و حرفه ای را به گوش عموم مردم و مشتریان خود برسانیم .  علاوه بر این، ارائه دهندگان خدمات امنیتی می توانند راه حلهای کلیدی و خدمات یکپارچه امنیتی را ارائه دهند که علاوه بر بهبود امنیت فیزیکی مشتریان از حریم خصوصی کاربران نهایی نیز حفاظت کافی انجام شود. برای مثال شرکت های بزرگ فناوری های امنیتی، اقدامات امنیتی پیشرفته ای مانند احراز هویت دو عاملی  و راه حل های پیشرفته فن آوری را با استفاده از تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین ارائه می دهند.

نتیجه گیری

با نگاه به آینده ، صنعت امنیت در ماه ها و سال های آتی فرصت های زیادی برای گسترش بازار خود خواهد داشت و از این منظر می توان شاهد ارتقا صنعت امنیت در ماه های آینده باشیم؛ زیرا بسیاری از عملکردها و ویژگی های این صنعت به عموم مردم مرتبط شده و همچنان شاهد گسترش نیاز های عمومی برای بهره مندی از تکنولوژی های جدید امنیت هستیم. عملکردهای مختلفی مانند کنترل دسترسی، راه حل های شمارش افراد و شناسایی جمعیت برای اعمال فاصله اجتماعی برای استفاده در صنایع و بازارهای مختلف از جمله موضوعاتی است که می تواند خروجی صنعت امنیت را بیش از گذشته گسترش دهد.

 • تلفن

  فروشگاه تیام نادری
  021-66756184 , 021-66745203

  فروشگاه تیام لباف
  021-33981008 , 021-33981007

 • آدرس

  فروشگاه تیام نادری
  خیابان جمهوری تقاطع حافظ پاساژ نادری طبقه زیر همکف واحد 5
  فروشگاه تیام لباف
  تهران، پاساژ لباف همکف پلاک 1.17

 • درباره ما

  تیام الکترونیک جایی است که ما از آنجا راه خود را آغاز کردیم. از سال 1386 تا به امروز فروشگاه تیام الکترونیک به عنوان پدر معنوی مجموعه فروشگاه های تیام و شرکت مهر تجارت فعالیت نموده است. در این راه توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های همکاران خود نمایندگی برندهای متعدد و مطرح دوربین مداربسته را به دست آوریم.